Testery bankovek

Testery bankovek dokáží rozpoznat také padělky zhotovené na barevné kopírce díky tomu, že papír používaný pro barevné kopírky pod UV zářením fluoreskuje.

Kontrola pravosti bankovek a sledování znaků pravosti

Testery vybavené UV zářivkami umožňují vysokou intenzitu UV záření, takže je možné pracovat s nimi i při vyšší intenzitě osvětlení v místnosti. Konstrukce přístroje přitom zabraňuje působení UV záření mimo pracovní plochu přístroje a použité materiály pohlcují ultrafialové záření. Verifikátory bankovek, které jsou vybaveny bílým světlem umožňují rychlou kontrolu markantů, jako jsou průsvitky, soutiskové znaky a celistvost kovového proužku na bankovce.

Obsluha a provoz detektorů bankovek

Obsluha verifikátorů bankovek je snadná. Vyžaduje pouze zapnutí síťového vypínače a vložení kontrolovaných cenin na pracovní plochu. Přístroj je možné nechat trvale zapnutý, což zrychluje provádění kontroly.

Testery bankovek cizích měn s lupou a verifikátory velkých formátů cenin

Pro verifikaci bankovek cizích měn (CZK, EUR, USD, GBP) vám doporučujeme zařízení PRO CL-16LPM, které pracuje na principu kontroly bankovek a cenin ultrafialovým zářením a magnetických vlastností a je doplněn o kontrolu průsvitek. Umožňuje kontrolu cenin až do velikosti formátu A4. Detektor tohoto verifikátoru přitom obsahuje vestavěnou lupu s dvojnásobným zvětšením a měřítkem pro kontrolu rozměrů. Součástí jejího základního vybavení je rovněž externí lupa s desetinásobným zvětšením.

Verifikátory bankovek – řešení pro směnárny, banky a obchody

Profesionální verifikátor bankovek určený pro směnárny, banky, obchody a další organizace je Detektor bankovek PRO COBRA 1300 IR. Umožňuje rychlou kontrolu bankovek více měň (CZK, EUR, USD, GBP), šeků, stravenek a dalších cenin.

Senzor tohoto verifikátoru snímá plochu kontrolované ceniny (bankovky) infračerveným světlem a jednotlivé prvky jsou pak zobrazeny na dobře čitelném displeji.    captcha

    Souhlasím s poskytnutím osobních údajů


    © 2023 Bankovní Technika s.r.o., Ostrava. Všechna práva vyhrazena.


    Scrollovat nahoru