Třídičky bankovek

Třídičky mincí CPS X – Range

Nově nabízíme řadu výkonných stolních třídiček bankovek s certifikací ČNB pro zpracování hotovosti dle zákona 136/2011 sb. 

 

Produktivita

Koncepce řady stolních třídiček CPS X-RANGETM zajišťuje vysokou produktivitu při třídění bankovek dle nominálů, upotřebitelnosti a orientace. Doplňkově lze třídit jednotlivé nominály dle edice (roku vydání).

Snadná dostupnost kompletní dráhy bankovek umožňuje operátorovi snadný přístup ke všem detektorům při denní údržbě, stejně jako v případě vyjmutí uvízlé bankovky.

Škálovatelnost

Třídičky lze dodat v konfiguracích 2+1 až 8+1 kapes. Každý zákazník si tak může zvolit konfiguraci dle svých specifických potřeb.  

Výkon a životnost

Robustní konstrukce a kovový transportní mechanismus bez podávacích řemenů zajišťuje nejen vysoce efektivní a rychlý transport bankovek zařízením ale předznamenává rovněž dlouhou životnost a minimální servisní náklady. 

Výrobce

Firma CPS je jedním z nejvýznamnějších výrobců systémů pro třídění bankovek s mnohaletými zkušenostmi. Po reorganizacích proběhlých v posledních letech tomu přidala flexibilitu, přímočarost a větší cenovou přívětivost.

Řada X RANGETM je sice řadou nejmenší ale přebírá mnoho detailů a technologií z třídiček bankovek řady CobraTM a sálových systémů 7000iTM a 9000TM.

Informační brožury

CPS X – Range Brochure (eng)

Video – CPS X – Range

 

     captcha

    Souhlasím s poskytnutím osobních údajů


    © 2021 Bankovní Technika s.r.o., Ostrava. Všechna práva vyhrazena.


    Scrollovat nahoru